UČEBNICE, KNIHY A HRY. DO ŠKOLY I PRO VOLNÝ ČAS

V Knihy&Škola jsme specialisté na učebnice, knihy a chytré hry již od roku 2002. Žáci a studenti u nás najdou tituly pro všechny typy škol včetně těch specializovaných. Učitelé si vyberou metodiky i výukové pomůcky. A celé rodiny se mohou bavit v sekci her a zábavy.

Naleznete u nás tituly od všech nakladatelů, všechny běžné i méně typické knihy. Mimo e-shop a kamenný obchod provozujeme ještě bazar učebnic, kde dáváme knihám druhý život a vy si zde můžete pořídit starší knihy za skvělé ceny.

KAMENNÁ POBOČKA VE VYŠKOVĚ

Rádi vám pomůžeme s výběrem té správné učebnice nebo dárku pro vaše blízké. Na prodejně naleznete téměř celý sortiment, který vidíte i na e-shopu a můžete si tak sami knihy, učebnice i hry prohlédnout. V obchodě jsme vám k dispozici každý den kromě neděle. 

BAZAR UČEBNIC

Moc dobře víme, že nákup učebnic pro každý ročník je velice nákladný a je škoda když po jednom roce přestanou knihy sloužit svému účelu. Proto jsme nedávno spustili novou službu Bazar učebnic.

Online bazar

Na online bazaru knih a učebnic můžete sami prodávat nebo nakupovat. Nahrát učebnici do databáze je navíc velmi snadné a bez registrace. Stačí zadat ISBN kód a načtou se vám automaticky všechny potřebné informace včetně fotografie a původní ceny učebnice.

Offline bazar v prodejně

Bazar funguje i “offline”, a to přímo u nás v prodejně ve Vyškově – kam můžete své učebnice osobně donést nebo je nakoupit. 

Co je nového na sítích?

Produkt přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.