Zábavné hry

1.stupeň

1.stupeň

Slepá Bába

Balení obsahuje: 48 předmětů, živočichů a květin k rozpoznání (4 rámečky s 12 díly); 3 zvířecí masky na zakrytí očí; 1 sáček na losování předmětů; český návod k 5-ti různým hrám.

Zábavné hry

Počet produktů: 21

Pro hbité jazýčky a bystré hlavičky CSZ

Logopedické pracovní sešity s černobílými ilustracemi jsou určeny dětem a jejich rodičům, pedagogům - logopedům a logopedickým odborníkům.

Pro hbité jazýčky a bystré hlavičky Č

Sešity mohou nahradit tzv. notýsky a s nimi související pracné opisování slovíček. Je v nich ponechán dostatečný prostor pro dopisování vlastních poznámek.

Pro hbité jazýčky a bystré hlavičky ČŠŽ

Pro hbité jazýčky a bystré hlavičky L

Pro hbité jazýčky a bystré hlavičky Ř

Pro hbité jazýčky a bystré hlavičky S

Pro hbité jazýčky a bystré hlavičky Š

Pro hbité jazýčky a bystré hlavičky Z

Pro hbité jazyčky a bystré hlavičky Ž

Logopedické pexeso a obrázkové čtení...

Jazyk: češtinaFormát: 210x297 / 16 stran - brožovaná, šitá 2 skobkami (sešitová) Kniha 16 stran

Logopedické pexeso a obrázkové čtení C-S-Z-Č-Š-Ž

Jazyk: čeština Formát: 210x297 / 16 stran - brožovaná, šitá 2 skobkami (sešitová) Kniha 16 stran

Učíme děti myslet a mluvit

9788026609735Datum vydání 16.05.2016Vazba brožovaná lepenáJazyk češtinaTyp KnihaVěk od 5

Příběhy

Ocenění Hračka roku 2018-3.místo. Naučná hra od 4 let, pomocí níž se děti učí poznat časové posloupnosti v příbězích, logicky uvažovat a zdokonalují schopnot mluvit a popisovat. Hra rozvíjí pozorovací schopnosti, trénuje postřeh a zdokonaluje řeč.

Logopedické pexeso a obrázkové čtení L-R-Ř

Rok vydání 2015 Pořadí vydání 2. vydání Rozměry 21,2 x 30,0 x 0,5 cm Hmotnost 0,13 kg Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá Počet stran 16 Edice Dětská naučná edice