LOGOPEDIE

LOGOPEDIE

Počet produktů: 103
na stránku

Pro hbité jazyčky a bystré hlavičky Ž

Sešity mohou nahradit tzv. notýsky a s nimi související pracné opisování slovíček. Je v nich ponechán dostatečný prostor pro dopisování vlastních poznámek.

Pro hbité jazýčky a bystré hlavičky CSZ

Logopedické pracovní sešity s černobílými ilustracemi jsou určeny dětem a jejich rodičům, pedagogům - logopedům a logopedickým odborníkům.

Pro hbité jazýčky a bystré hlavičky Č

Pro hbité jazýčky a bystré hlavičky S

Pro hbité jazýčky a bystré hlavičky Z

Pro hbité jazýčky a bystré hlavičky ČŠŽ

Pro hbité jazýčky a bystré hlavičky Š

Pro hbité jazýčky a bystré hlavičky Ř

Pro hbité jazýčky a bystré hlavičky L

Mluvím správně

Balení obsahuje: tabulky s obrázky - 96ks, hrací desku, figurky - 8ks, hrací kostku, návod

Vyslov slova

"Vyslov slova" je logopedická hra, která má za cíl rozvoj řeči u dětí v předškolním věku a na prvním stupni základní školy. Pomáhá s vyslovováním písmen "S”, "C” "Z”, "Š", "Č", "Ž".

Logopedické pexeso a obrázkové čtení C-S-Z-Č-Š-Ž

Jazyk: čeština Formát: 210x297 / 16 stran - brožovaná, šitá 2 skobkami (sešitová) Kniha 16 stran

Logopedické pexeso a obrázkové čtení...