Logopedie

Logopedie

Počet produktů: 107
na stránku

Pro hbité jazyčky a bystré hlavičky Ž

Sešity mohou nahradit tzv. notýsky a s nimi související pracné opisování slovíček. Je v nich ponechán dostatečný prostor pro dopisování vlastních poznámek.

Pro hbité jazýčky a bystré hlavičky CSZ

Logopedické pracovní sešity s černobílými ilustracemi jsou určeny dětem a jejich rodičům, pedagogům - logopedům a logopedickým odborníkům.

Pro hbité jazýčky a bystré hlavičky Č

Pro hbité jazýčky a bystré hlavičky S

Pro hbité jazýčky a bystré hlavičky Z

Pro hbité jazýčky a bystré hlavičky ČŠŽ