Předškolní výchova

Slepá Bába

Balení obsahuje: 48 předmětů, živočichů a květin k rozpoznání (4 rámečky s 12 díly); 3 zvířecí masky na zakrytí očí; 1 sáček na losování předmětů; český návod k 5-ti různým hrám.

Předškolní výchova

Počet produktů: 461
na stránku

Měsíce a roční období

Balení obsahuje: hrací deska - 1 ks, barevné figurky - 4 ks, hrací kostka - 1ks, tvrdé kartičky s názvy měsíců- 4x12 ks, tvrdé kartičky s názvy dnů v týdnu - 7 ks, puzzle s obrázky - 4x6 ks, kulaté žetony s obrázky - 8 ks, česká a slovenský návod ke hře

Nůžky Start

Nůžky pro začátečníky, velikost 12 cm. Čepele z broušené nerezové oceli, zaoblené špičky.

Nůžky Vivo 3D - L

Školní nůžky pro leváky s převrácenými čepelemi, velikost 12 cm. Čepele z broušené nerezové oceli, zaoblené špičky.

Písmenkář pro 1. ročník ZŠ

pilotní publikace k vyučování elementárního čtení v tzv. přípravném období

Pro hbité jazyčky a bystré hlavičky Ž

Sešity mohou nahradit tzv. notýsky a s nimi související pracné opisování slovíček. Je v nich ponechán dostatečný prostor pro dopisování vlastních poznámek.

Připravujeme se do školy - pracovní sešit pro...

pracovní sešit pro rozvoj početních představ, zrakového vnímání a grafomotoriky

Sčítání a odčítání do 10

16 karet s příklady - 64 příkladů na sčítání a 64 příkladů na odčítáníformát A5

100 věcí, které by měl znát každý předškolák

Tipy, jak přirozenou cestou rozvíjet schopnosti dětí pro bezproblémový vstup do školy.