Encyklopedie - elektronický mozek

Obsah hry Box s diodou a bzučákem (slouží i jako schránka na listy). výměnné oboustranné tematické listy - 12 ks (24 stran). český a slovenský návodPočet hráčů 1+

Počet produktů: 85
na stránku

Maturita 2015 - Matematika

Komplexní cílená příprava na maturitní zkoušku z matematiky, poskytující metodická doporučení jak k přípravě na zkoušku, tak k jejímu průběhu.

Matematika pro SŠ 1.díl - Základní poznatky...

Přehledně, moderně a pro studenty přístupně zpracovaná učebnice matematiky na středních školách. Obsah první části zahrnuje základní poznatky o číselných oborech, výrokové logice a teorii množin.