Informační technologie

Filtrování produktů

Povolené filtry:

Slepá Bába

Balení obsahuje: 48 předmětů, živočichů a květin k rozpoznání (4 rámečky s 12 díly); 3 zvířecí masky na zakrytí očí; 1 sáček na losování předmětů; český návod k 5-ti různým hrám.

Informační technologie

Počet produktů: 51
na stránku

Access v příkladech

O této knize se nedá říct, že by to byla klasická učebnice. Není to ani cvičebnice k procvičování.

Adobe photoshop

Kniha popisuje program Adobe Photoshop ve verzi 7 s českým prostředím pro operační systémy Windows.

Microsoft WORD 2003 pro školy

Kniha popisuje textový editor Word 2003. Je svým výkladem jasná, stručná, srozumitelná a názorná.

Nápadník do informatiky

Představujeme skvělého pomocníka pro všechny učitele výpočetní techniky.

OpenOffice.org verze 2 textový editor Writer

Balík kancelářských produktů OpenOffice.org se v poslední době stává čím dál více populárnějším. Důvod je jednoduchý.

Outlook

Nový titul z edice Office 2007 nejen pro školy. Kniha je srozumitelným průvodcem jednotlivých funkcí, a proto je určena všem, kdo se chtějí bez problémů orientovat v aplikaci Outlook 2007.

Právo v informačních technologiích

"Právo v informačních technologiích" je naprosto ojedinělým titulem na českém knižním trhu. Jako jedna z mála publikací na trhu přináší odborný pohled na oblast informačních technologií z hlediska českého a evropského práva a právních předpisů.

Příklady a cvičeni z INFORMATIKY

Komplexní cvičebnice informatiky obsahuje stovky teoretických i praktických příkladů, rozčleněných do tematických celků - cvičení. Každé cvičení obsahuje několik příkladů

VBA Excel v příkladech

Kniha vznikla jako sbírka příkladů, jež jsou doplněné o krátký a nenáročný vyklad.