Informační technologie

Filtrování produktů

Encyklopedie - elektronický mozek

Obsah hry Box s diodou a bzučákem (slouží i jako schránka na listy). výměnné oboustranné tematické listy - 12 ks (24 stran). český a slovenský návodPočet hráčů 1+

Informační technologie

Počet produktů: 61
na stránku

Učetnictví 2014 / 2 - sbírka

Sbírka je zpracována jako pracovní sešit k učebnici Účetnictví - 2. díl. Ke každé kapitole jsou uvedeny úlohy na procvičení probraného učiva, které lze vypracovávat přímo do učebnice.

Access v příkladech

O této knize se nedá říct, že by to byla klasická učebnice. Není to ani cvičebnice k procvičování.

Adobe photoshop

Kniha popisuje program Adobe Photoshop ve verzi 7 s českým prostředím pro operační systémy Windows.

Hrátky s excelem

Titul s minimem textu a maximem obrázků, určený především pro naprosté začátečníky.

Microsoft WORD 2003 pro školy

Kniha popisuje textový editor Word 2003. Je svým výkladem jasná, stručná, srozumitelná a názorná.

Nápadník do informatiky

Představujeme skvělého pomocníka pro všechny učitele výpočetní techniky.

OpenOffice.org verze 2 textový editor Writer

Balík kancelářských produktů OpenOffice.org se v poslední době stává čím dál více populárnějším. Důvod je jednoduchý.

Outlook

Nový titul z edice Office 2007 nejen pro školy. Kniha je srozumitelným průvodcem jednotlivých funkcí, a proto je určena všem, kdo se chtějí bez problémů orientovat v aplikaci Outlook 2007.

Právo v informačních technologiích

"Právo v informačních technologiích" je naprosto ojedinělým titulem na českém knižním trhu. Jako jedna z mála publikací na trhu přináší odborný pohled na oblast informačních technologií z hlediska českého a evropského práva a právních předpisů.

Příklady a cvičeni z INFORMATIKY

Komplexní cvičebnice informatiky obsahuje stovky teoretických i praktických příkladů, rozčleněných do tematických celků - cvičení. Každé cvičení obsahuje několik příkladů