Český jazyk 5 NOVĚ, 1.díl, pracovní sešit

V úvodu jednotlivých kapitol jsou pro žáky připraveny práce s textem se zajímavými úkoly. Pracovní sešity jsou doplněny o sebehodnocení žáků, které je zpracováno hravou formou. A navíc mají pracovní sešity větší formát. Cena pracovních sešitů je stejná jako cena původních pracovních sešitů. Pracovní sešit Český jazyk 5 nově, 1. díl obsahuje: Opakování učiva nižších ročníků, Slovo, stavba slova a tvoření slov (části slova, příbuzná slova, tvoření slov, zdvojené souhlásky, předpony s-, se-, z-, ze-, vz-, vze-, souhláskové skupiny bě/bje, vě/vje, pě, mě/mně, pravopis i, í/y, ý po obojetných souhláskách, Závěrečné opakování, Závěrečná doplňovací cvičení, Čtvrtletní práce a Klíč s řešením.