Slabiky v dominu

Obsah hry 56 kostiček domina. tabulka se slovy. přesýpací hodiny. 16 žetonů. sáček. návod

Prodej učebnic, knih, logických her, školních potřeb, výtvarných potřeb a mnoho dalších zajímavých produktů.

O nás.

Naše firma se již několik let zabývá nejen prodejem učebnic do všech typů škol nevyjímaje výuku jazyků, přípravou na střední a vysoké školy, metodikami pro učitele, výukovými pomůckami, ale snažíme se také neustále rozšiřovat sortiment o nové, zajímavé produkty v oblasti vzděláváni.

Osobní přístup.
Našim zákazníkům vždy rádi pomůžeme ve výběru správné učebnice, či dárku pro své nejbližší. Jsme Vám k dispozici každý den kromě neděle. Více informací v kontaktech.

Od nejmenších dětí, až po ty nejstarší.

Spolupracujeme s mateřskými, základními i středními školami, s logopedy, speciálními pedagogy, knihovnami, městskými úřady, nemocnicemi, kterým se vždy snažíme nabídnout nejen kvalitní zboží, ale i poradit ve správném výběru.

Pro prvňáčky.
První den je pro naše děti vždy nejdůležitejší, proto nezapomeňte své nejmilejší na tento den řádně vybavit. K této příležitosti jsme si pro Vás připravili nejenom plno aktovek a základního vybavení, ale také máte možnost využít na prodejně 10% slevu na celkový nákup.

Pro studenty.
Studenti mají u nás možnost na začátku školního roku využít na prodejně 10% slevu na nákup knih, učebnic. Můžete si také vybrat plno učebnic, které u nás zanechali studenti z vyšších ročníků. Pokud se Vám nechce na prodejnu vybírat použité učebnice, nevadí. V nejbližší době pro Vás spustíme online bazar knih a učebnic, kde si budete moct sami prodávat, jak uznáte za vhodné.

Není hra jako hra.
Naše logické hry představují zároveň zábavu a také rozvoj inteligence vás i vašich dětí.

Použité učebnice.
Moc dobře víme, že nákup všech učebnic pro daný ročník je velice nákladné, proto u nás najdete i použité učebnice. Můžete si také vybrat plno učebnic, které u nás zanechali studenti z vyšších ročníků. Pokud se Vám nechce na prodejnu vybírat použité učebnice, nevadí. V nejbližší době pro Vás spustíme online bazar knih a učebnic, kde si budete moct sami prodávat, jak uznáte za vhodné.

Věříme, že vzdělávát se nemusí jen knihou, proto máme spoustu interaktivních her a pomůcek, které rozvíjí postupně všechny smysly člověka a pomáhají překonávat problémy, které nastávájí v průběhu života.

V případě jakýchkoliv dotazů, podnětů či zájmu nás neváhejte kontaktovat a to buď přes náš kontaktní formulář nebo na e-mailové adrese: info@knihyskola.cz