Sešity, obaly, boxy

Slabiky v dominu

Obsah hry 56 kostiček domina. tabulka se slovy. přesýpací hodiny. 16 žetonů. sáček. návod

Písankový sešit s pomocnými linkami 511+

S-11

Písankové sešity jsou určeny především pro žáky 1. a 2. ročníků ZŠ. Jsou opatřeny pomocnými linkami, rámečkem a speciální podložkou sloužící k nácviku sklonu písma. Pro lepší orientaci žáka v sešitě jsou jeho vnitřní strany dvoubarevné. Sešit 511+ vychází z typu č. 511 se šířkou řádků 20 mm. Pomocné linky udávají velikost písmene při psaní a umožňují žákům soustředit se zejména na tvar a sklon písmene.