Inkluze

1.stupeň

1.stupeň

Slepá Bába

Balení obsahuje: 48 předmětů, živočichů a květin k rozpoznání (4 rámečky s 12 díly); 3 zvířecí masky na zakrytí očí; 1 sáček na losování předmětů; český návod k 5-ti různým hrám.

Číselná řada do 1000, 2.díl

Pracovní listy Číselná řada do 1000 - 2. díl jsou zaměřeny na numeraci v oboru do 1000; je možné je použít k procvičení číselné řady; upevnění poziční hodnoty číslice v čísle, zejména pak k pochopení a procvičování zaokrouhlování.

V publikaci jsou zařazeny přehledy učiva, označené rámečkem a nůžkami k vystřižení. Tyto přehledy slouží k snazšímu pochopení látky, jako opora při budování odpovídajících dovedností.

Pracovní listy by měly být spolu s číselnými tabulkami, osami a dalšími pomůckami používány jak při navozování nových činností, tak v případě potřeby i při procvičování a opakování. Zejména děti s diagnózou dyskalkulie by je měly mít stále k dispozici - doma i ve škole, při probírání nového učiva, opakování, při písemné i ústní práci. U těchto dětí s dyskalkulií slouží jako kompenzační pomůcka.