1.stupeň

1.stupeň

Slepá Bába

Balení obsahuje: 48 předmětů, živočichů a květin k rozpoznání (4 rámečky s 12 díly); 3 zvířecí masky na zakrytí očí; 1 sáček na losování předmětů; český návod k 5-ti různým hrám.

Tři malá prasátka

Pomůžete našim třem chytrým prasátkům obstarat si vlastní útulné chaloupky? A dokážete je rozmístit tak, aby si prasátka mohla bezstarostně hrát kolem nich, venku na čerstvém vzduchu? A co když se na paloučku objeví zákeřný vlk? Schováte rychle bezbranná prasátka do pevných domečků? Tři malá prasátka skvěle procvičí mozkové závity vašich nejmenších. V krabici najdete 3 velké puzzle dílky s domečky, které dětem padnou skvěle do ruky. Děti uchvátí i ubytování prasátek v maličkých chaloupkách a skrze okénka budou rády zvědavě nakukovat dovnitř. Hra obsahuje zadání 48 rébusů (24 s vlkem a 24 bez vlka), samozřejmě také se správným řešením a navíc ještě obrázkové dobrodružství našich tří statečných prasátek.