tvořivé, rozvíjející

Filo

Vyšívací souprava určená dětem od 4 let. Sada obsahuje 8 šňůrek ve čtyřech základních barvách, 4 speciální pera určená k vyšívání, hrací desku, která je současně víkem kufříku, brožuru s předlohami a dalších 9 karet s 18 předlohami, kterými se začátečníci mohou řídit. Obrázky se tvoří zasouváním šňůrek pomocí speciálních per do otvorů hrací desky, která je po celou dobu vyšívání usazena na kufříku. Po nadzvednutí pera se otvor zatáhne a barevnou šňůrku pevně drží. Práce se soupravou Filo pomáhá dětem uvolnit zápěstí , zlepšit vizuomotorickou koordinaci, jemnou motoriku a rozvíjí kreativitu. Oceněno titulem „Správná hračka“.