Angličtina

Sombrero, nebo buřinka?

Kovbojský klobouk, kožená bunda, bambusová suknička a bosé černé nožky. Copak je to za legrační postavičku? Ze 64 karet lze poskládat obrázky dětí z celého světa v jejich typických úborech. Děti při skládání postaviček rozvíjejí schopnost soustředění a zapojují vlastní fantazii. Hravou formou se dovídají, jak žijí jejich vrstevníci v jiných koutech světa. Hru doplňuje etnografický komentář. Návod v češtině i ve slovenštině. Oceněno titulem „Správná hračka“. Doporučováno Asociací klinických logopedů ČR. Může hrát i jedno dítě!