tvořivé, rozvíjející

Super Farmář de luxe

2086

Chováš domácí zvířata a chceš se stát superfarmářem. Tvé stádo se neustále rozrůstá. Všechny tvé plány však mohou být zmařeny, nebudeš-li dost ostražitý! Kolem se totiž potulují liška a vlk a tvá zvířata se mohou stát jejich snadnou kořistí. U příležitosti 10. výročí obnovení výroby hry Superfarmář vznikla její nová, barevnější a prostornější verze, která kromě základních pravidel obsahuje i novou, dynamičtější herní variantu. Pravidla hry, která se opírají o zásady matematiky a logiky, nutí hráče počítat, předvídat, plánovat a kalkulovat s riziky. Tato jedinečná hra učí děti i rodiče strategickému myšlení. Superfarmář de luxe obsahuje navíc 4 hrací plochy, jež hráčům slouží jako ohrady pro jejich stáda; hra je tak pro všechny přehlednější. Návod v češtině i ve slovenštině. Oceněno 3. místem v kategorii Hra, puzzle a karty v soutěži HRAČKA ROKU 2014.