Cestovní hry

tvořivé, rozvíjející

Fanta colour Labirinto

Novinka na trhu FantaColor Labirinto je cestovní labyrintová hra, jež učí děti již od 2 let poznávat barvy, rozvíjí tvořivé myšlení, jemnou motoriku, správné psací návyky, logické myšlení, podporuje fantazii a stimuluje vizuomotorickou koordinaci. FantaColor Labirinto je oboustranná hra, jejíž pozadí tvoří na jedné straně moře, na druhé straně zahrada. Děti musí dostat různobarevné kolíčky po cestičkách do domečku stejné barvy. Hrací desku s bludišti si můžete jednoduše postavit buď do svislé, nebo vodorovné polohy. Jedná se o kompaktní hru, která je díky své jednoduché konstrukci ideální i na cesty.