Cestovní hry

tvořivé, rozvíjející

Puzzle labirinto

Novinka na trhu Puzzle Labirinto je cestovní labyrintová hra, jež učí děti již od 2 let poznávat barvy, rozvíjí tvořivé myšlení, jemnou motoriku, správné psací návyky, logické myšlení, podporuje fantazii a stimuluje vizuomotorickou koordinaci. Puzzle Labirinto je oboustranná hra, jejíž pozadí tvoří na jedné straně přístavní město, na druhé straně venkovské prostředí. Děti musí správně provést jednotlivé figurky bludištěm. Hrací desku s bludišti si můžete jednoduše postavit buď do svislé, nebo vodorovné polohy. Jedná se o kompaktní hru, která je díky své jednoduché konstrukci ideální i na cesty.