Slepá Bába

Balení obsahuje: 48 předmětů, živočichů a květin k rozpoznání (4 rámečky s 12 díly); 3 zvířecí masky na zakrytí očí; 1 sáček na losování předmětů; český návod k 5-ti různým hrám.

Čj 9. ročník - 1. díl učivo o jazyce

Hana Hrdličková, Miroslava Horáčková, Jana Hrdličková, Jiří Dědeček, ilustroval Jiří Petráček
Cílem učebnice je připravit žáky na to, aby úspěšně zvládli přijímací zkoušky na střední školy a aby pro ně byl přechod na tento typ škol co nejplynulejší. Umožňuje systemizaci dříve získaných poznatků a velký důraz klade na rozvoj aplikačních dovedností. Žáci budou výrazně motivováni výchozími texty básníka Jiřího Dědečka. Ucelená řada učebnic Český jazyk 6, 7, 8 a 9 obdržela ocenění Nejlepší exponát na výstavě SCHOLA NOVA 2003.