Angličtina

Encyklopedie - elektronický mozek

Obsah hry Box s diodou a bzučákem (slouží i jako schránka na listy). výměnné oboustranné tematické listy - 12 ks (24 stran). český a slovenský návodPočet hráčů 1+

Angličtina komplexní rychlokurz pro samouky

Jedinečný komplet učebnice, audionahrávek a interaktivního učitele zastoupeného počítačovým výukovým programem je určen začátečníkům až středně pokročilým. Komplet poskytuje důkladné osvěžení, utřídění, upevnění a rozvíjení znalostí angličtiny. Svého uživatele spolehlivě dovede až na úroveň pokročilý, respektive „samostatný uživatel cizího jazyka“ podle doporučení Rady Evropy.Učebnice Angličtina (nejen) pro samouky se vyznačuje promyšlenou, metodicky dokonalou koncepcí. Veškerá učební látka je tu nejen záměrně prezentována v malých a neustále procvičovaných dávkách, ale sama struktura každé lekce vás přirozeně vede od prvních dialogů nebo textů až k závěrečným souhrnným cvičením.
Učebnici doprovázejí dvě audio CD s nahrávkami hlavních textů, dialogů a všech výslovnostních a poslechových cvičení.Součástí kompletu je dále počítačový program Talk to Me, jehož hlavní síla spočívá v interaktivním nácviku výslovnosti a pohotového aktivního vyjadřování. Program vás vtáhne do běžných, každodenních situací a pomůže vám, abyste si bez ostychu nacvičili reakce v rozhovoru s rodilými mluvčími.