Občanská nauka

Slabiky v dominu

Obsah hry 56 kostiček domina. tabulka se slovy. přesýpací hodiny. 16 žetonů. sáček. návod

Občanská nauka

Počet produktů: 31

Odmaturuj ze společenských věd - TESTY

politologie, práva, mezinárodní vztahy, ekonomie, sociologie, psychologie, filozofie, etika a logika

Materiály 1 kosmetička

Pro 1 a 2 ročník UO Kosmetika Popisuje jednotlivé suroviny používané v kosmetickém průmyslu a historický vývoj kosmetiky. Uvádí složení a vlastnosti kosmetických přípravků a zabývá se specifiky kosmetické chemie.

Základy společenských věd filosofie, etika

Trojdílná učebnice pro gymnázia a další střední školy seznamuje studenty se základy vybraných společenských věd důležitých pro jejich osobní orientaci ve společnosti i pro přípravu na pomaturitní studium.

OSZ právo 2.vydání

Druhé aktualizované vydání populární učebnice Práva. Aktualizace obsahuje zásadní právní úpravy roku 2014. RVP - Občanský a společenskovědní základ.

OSZ psychologie

Učebnice psychologie komplexně pokrývá učivo předmětu psychologie na středních školách. Zabývá se psychickými procesy, psychologií poznání, psychologií osobnosti, vývojovou psychologií i sociální psychologií.