Výtvarné potřeby

Počet produktů: 83
na stránku

Příběhy z kostek

9 Kostek, 54 obrázků, 10 miliónů kombinací, nekonečné pohádky… Začněte skládat příběh, ve kterém se vše, co je na kostkách, objeví. Příliš nepřemýšlejte. Prostě se podívejte na obrázky a příběh se sám začne rozvíjet. Vhodné pro děti

Filcový obrázek

Filcový obrázek 16,5x16,5cm Vytvoř si vlastní filcový obrázek! Balení obsahuje: přetištěný obrázek 16,5 x 16,5cm a samolepící filcové díly.

Vyšívání

Vyšívání 34x25,5cm Balení obsahuje: plastovou vyšívací mřížku, papírový rámeček, jehlu a barevné příze.

Postav dřevěný hrad

Sada obsahuje: 9 dřevěných archů s jednotlivými staveními díly 1 špachtle 2 archy vytlačovacích samolepek.

Postav dřevěnou farmu

Velikost po sestavení: 42 cm x 20 cm x 32 cm Sada obsahuje: 2 dřevěné základny 4 dřevěné archy s jednotlivými stavebními díly 1 špachtle 2 archy vytlačovacích samolepek.

Vodové barvy

Vodové barvy - 12 krásných odstínů. Tyto vodové barvy doporučujeme zejména pro menší děti.

Kelímek na vodu

Uvnitř kelímku je vyndavací plastový trychtýř, který v případě převržení zabrání vylití většího množství vody. Nádobku je možné navíc uzavřít a zabránit tak vylití zcela. Víčka mají různé barvy.

Modelína 100g 5 barev

Školní modelína balená v celofánu. Balení obsahuje 5 zářivých barev á 20 g. Používá se k modelování různých jednoduchých tvarů, které se dají i po delším čase přetvořit na jiné. Zlepšuje zručnost a kreativitu. Modelovací hmota je formovaná do profilovanýc